Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17442
Stary 24.02.2012, 23:42
Bramkarz to w ogóle niewdzięczna pozycja. Napastnik kilka meczów nic nie strzeli, później gol i już go wszyscy chwalą. A bramkarzowi wystarczy jeden błąd i już jadą jak po burej suce.
Odpowiedz cytując