Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
17442
24.02.2012, 23:42
Bramkarz to w ogóle niewdzięczna pozycja. Napastnik kilka meczów nic nie strzeli, później gol i już go wszyscy chwalą. A bramkarzowi wystarczy jeden błąd i już jadą jak po burej suce.
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri