Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.02.2012, 23:39
thechris napisał(a):Wyświetl post

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------
Już bez przesady. Nie gramy z III ligowcem, żeby tak lekceważyć obronę... 4 w obronie musi być, zwłaszcza skoro mamy tych obrońców jakich mamy. Jak będzie trzeba więcej dać do przodu to od tego są zmiany.
Odpowiedz cytując