thechris napisał(a):

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------
|
Już bez przesady. Nie gramy z III ligowcem, żeby tak lekceważyć obronę... 4 w obronie musi być, zwłaszcza skoro mamy tych obrońców jakich mamy. Jak będzie trzeba więcej dać do przodu to od tego są zmiany.