|
Jeszcze tak apropos Ruchu - obejrzałem sobie ich bramki na powtórkach i przyznam, że bardzo mi się spodobały, zwłaszcza droga - bomba Zieńczuka, plus wyćwiczone stałe fragmenty. Dla funkcjonowania "niebieskich" może być bardzo istotne że Piech i Jankowski, jeśli ich kiedyś sprzedadzą, przyniosą Ruchowi trochę grosza. W tym kontekście nasza wiślacka kadra nie wygląda najlepiej - nawet nie bardzo jest kogo wypromować w pucharach i sprzedać (chyba że Małeckiego last minute).
Natomiast Bakero niech pozostanie w Poznaniu przynajmniej do maja i zajmie z amicorzami ładna pozycję w środku tabeli ;-)
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
|