Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17441
Stary 24.02.2012, 23:12
pietruch napisał(a):Wyświetl post
Bo Pareiko to wariat czystej wody...ale to nasz wariat i za to go lubię, bo nie obraża się na drużynę, a poprzez jego zachowanie widać, że niesamowicie zależy mu na grze w tym klubie i na zwycięstwie w każdym meczu ( podobne zachowanie miało już miejsce w meczu z Legią, gdzie w drodze do szatni zdążył zdemolować jeszcze kawałek korytarza).
I choć ostatnio zdarzają mu się głupie błędy, to jednak jest ziarno prawdy w powiedzeniu, że dobry bramkarz musi mieć w sobie coś z wariata
A właśnie ja bardzo się z tego cieszę. Widać że Sergiej ma jaja, przyda się ktoś taki w drużynie I uprzedzając tych którzy zaraz pojadą mi z Patrykiem - Złość trzeba ukierunkować w dobry sposób

Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A tymczasem Pawełek robi karierę
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...___Jestem.html
Szczerze mówiąc - nic tylko się cieszyć Swoją drogą zawsze było mi go trochę "szkoda" Nieraz bronił strzały nie do obrony, no a czasem wpuszczał takie babole że szkoda gadać

@DOWN: Tym bardziej że naprawdę Mariusz był materiałem na bardzo dobrego bramkarza. Szkoda że tak późno miał szansę rozwinięcia talentu
Ostatnio edytowane przez Reserve : 25.02.2012 o godz. 00:10.

Odpowiedz cytując