Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20472
Stary 24.02.2012, 22:50
Liczył ktoś kiedyś z ciekawości jakie wpływy ma Wisła ( załóżmy odważnie 100% miejsc zajętych) ze stref wipów z kawiorem i ze stref dla normalnych ludzi (tak - większość wipów dawno już nie jest normalna IMHO) z oblodzonymi schodami i zaśnieżonymi krzesełkami?
Faktycznie wpływy ze stref z kawiorem to - jak określił jeden z przedmówców - lwia część dochodów? Odliczając oczywiście darmowe żarcie.
Może zrobimy takie obliczenia?
Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było.
Odpowiedz cytując