Lechia kompletny dramat. Naprawdę słabo to wygląda, jesteśmy obok ŁKSu głównym kandydatem do spadku. DRAMAT.
Byłem pokopać sobie w piłeczkę, wracam do domu, patrzę wynik Lecha - cóż za piękny wynik

Minus taki, że Bakero poleci raczej prędzej, niż później.