|
My musimy sie patrzeć przede wszystkim na siebie. Bo narazie to w wywiadach pomeczowych musimy słuchac bzdur wypowiwdanych przez naszych grajków i trenera jacy to są źli po kolejnych meczach (Zagłebie, Liege). Oby nie byli znowu źli po meczu z Korona.
|