Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18804
Stary 24.02.2012, 22:13
My musimy sie patrzeć przede wszystkim na siebie. Bo narazie to w wywiadach pomeczowych musimy słuchac bzdur wypowiwdanych przez naszych grajków i trenera jacy to są źli po kolejnych meczach (Zagłebie, Liege). Oby nie byli znowu źli po meczu z Korona.
Odpowiedz cytując