Piekna bramka Zienczuka, palce lizac
Niestety dla nas wynik raczej niezbyt dobry, Ruch byl wyzej przed tym meczem niz Amica. Zyczylem sobie remisu ale mysle ze przy perspektywie wywalania Bakero to moze wolalbym nawet zwyciestwo pyr. Moze przyjdzie ktos inny, pouklada gre i jak im przyjdzie grac z nami to akurat uwierza w siebie.
Ruch bardzo skuteczny ale gra pyr to wyglada beznadziejnie. Cos jak nasze potyczki z Lechia czy Gornikiem przy R22. Powoli, bez wiary, schematycznie, zero dynamiki.