|
Jak sobie przypomnie jak szybko Probierz poukładał ŁKS kiedy tam pracował, to mam nadzieje, ze Lech zaraz strzeli 3 bramki....
Mam nadzieje, że poczekają na Skorżę, i będzie się do końca sezonu męczył ten drugi trener.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|