FraMat napisał(a):

sorry za OT, ale podoba mi się Twój nowy awatar
|
Bo Pareiko to wariat czystej wody...ale to nasz wariat i za to go lubię, bo nie obraża się na drużynę, a poprzez jego zachowanie widać, że niesamowicie zależy mu na grze w tym klubie i na zwycięstwie w każdym meczu ( podobne zachowanie miało już miejsce w meczu z Legią, gdzie w drodze do szatni zdążył zdemolować jeszcze kawałek korytarza).
I choć ostatnio zdarzają mu się głupie błędy, to jednak jest ziarno prawdy w powiedzeniu, że dobry bramkarz musi mieć w sobie coś z wariata
