Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18792
Stary 24.02.2012, 21:23
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się tak nie cieszył. Ruch nam ucieka, po tej kolejce może mieć tyle punktów co Legia. Nam na rękę najbardziej jest remis, a może nawet zwycięstwo słabego Lecha, który i tak będzie gubił punkty.
Bakero poleci, przyjdzie ogarnięty trener(np. Probierz) wtedy zmienisz zdanie.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując