Uran235 napisał(a):

|
Ja bym się tak nie cieszył. Ruch nam ucieka, po tej kolejce może mieć tyle punktów co Legia. Nam na rękę najbardziej jest remis, a może nawet zwycięstwo słabego Lecha, który i tak będzie gubił punkty.
|
Bakero poleci, przyjdzie ogarnięty trener(np. Probierz) wtedy zmienisz zdanie.