Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20468
Stary 24.02.2012, 20:33
Wszystko super.Tylko, wg mnie priorytetem powinny być jednak skyboksy, tymczasem wchodząc na panoramę z wnętrza tego pomieszczenia, widzimy szary brudny beton z zaciekami.Szefowie klubu uważają, że ludzie , którzy będą płacić kilkadziesiąt tysięcy zł zasługują na coś takiego?
Czy faktycznie nie da się usunąć tego "murka" i zastąpić np jakimś przyciemnionym szkłem z aluminiową obwódką?Czy nie da się na te schody dać jakiś kasetonów , zamontować małego lcd`ka?Przecież to by ogromnie zwiększyło komfort oglądanego meczu....
Skybok to , jak przekonuje klub to także miejsce spotkań biznesowych, ale co z tego, że pomieszczenie będzie bardzo eleganckie, jednak gdy wyjdzie się na zewnątrz, to spotka tych biznesmenów swojego rodzaju kontrast.Rozumiem, że docelowo ta osoba ma oglądać mecz, sęk w tym, że nie każdy interesuje się piłką nożną.
Przeciez w normalnych klubach to głównie skyboksy przynoszą potężne pieniążki- napewno lwią część przychodów z biletów.

Oceńcie sami....
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 24.02.2012 o godz. 20:42.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując