Wszystko super.Tylko, wg mnie priorytetem powinny być jednak skyboksy, tymczasem wchodząc na panoramę z wnętrza tego pomieszczenia, widzimy szary brudny beton z zaciekami.Szefowie klubu uważają, że ludzie , którzy będą płacić kilkadziesiąt tysięcy zł zasługują na coś takiego?
Czy faktycznie nie da się usunąć tego "murka" i zastąpić np jakimś przyciemnionym szkłem z aluminiową obwódką?Czy nie da się na te schody dać jakiś kasetonów , zamontować małego lcd`ka?Przecież to by ogromnie zwiększyło komfort oglądanego meczu....
Skybok to , jak przekonuje klub to także miejsce spotkań biznesowych, ale co z tego, że pomieszczenie będzie bardzo eleganckie, jednak gdy wyjdzie się na zewnątrz, to spotka tych biznesmenów swojego rodzaju kontrast.Rozumiem, że docelowo ta osoba ma oglądać mecz, sęk w tym, że nie każdy interesuje się piłką nożną.
Przeciez w normalnych klubach to głównie skyboksy przynoszą potężne pieniążki- napewno lwią część przychodów z biletów.
Oceńcie sami....
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/