Dariook napisał(a):

|
Zaznaczam że nie bronię Maleckiego, źle zrobił i powinien ponieść konsekwencje ... Ale to powinno się odbyć w inny sposób. Moskal nie powinien nic gadać na konferencji i kropka!
|
No to co miał zrobić ? I tak by się wydało ... Macie schizy
