Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3330
Stary 24.02.2012, 19:06
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Oby za rok bylo lepiej....bo to bylo cos wybitnego jak na nasza lige. Gratulacje Zabraklo....malo, bo kazdy by przed runda obstawial pogromy, a tak pozostal niedosyt.
Ty się może pogromu Legii spodziewałeś w dwumeczu ze Sportingiem, ale ja w życiu nie powiedziałbym, że Wisła dostanie sromotny w....... od Liege. Na pewno czułem, że możemy odpaść, ale nie że zostaniemy zmasakrowani i rozgromieni
Odpowiedz cytując