kreseq napisał(a):

Oby za rok bylo lepiej....bo to bylo cos wybitnego jak na nasza lige. Gratulacje Zabraklo....malo, bo kazdy by przed runda obstawial pogromy, a tak pozostal niedosyt.
|
Ty się może pogromu Legii spodziewałeś w dwumeczu ze Sportingiem, ale ja w życiu nie powiedziałbym, że Wisła dostanie sromotny w....... od Liege.

Na pewno czułem, że możemy odpaść, ale nie że zostaniemy zmasakrowani i rozgromieni
