foxtrot_green napisał(a):

|
Myślę, że Małecki zagrzewałby całą drużynę do boju razem z Czarkiem Wilkiem. A jego rajdy do linii końcowej i dośrodkowania w pole karne nie raz dawały na gola. Gdyby grał piach, to wszedłby za niego Kirm. Proste.
|
Możesz pokazać chociaż jednego takiego gola z ostatniego roku?