Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11002
Stary 24.02.2012, 19:03
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Małecki zagrzewałby całą drużynę do boju razem z Czarkiem Wilkiem. A jego rajdy do linii końcowej i dośrodkowania w pole karne nie raz dawały na gola. Gdyby grał piach, to wszedłby za niego Kirm. Proste.
Możesz pokazać chociaż jednego takiego gola z ostatniego roku?
Odpowiedz cytując