Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17436
Stary 24.02.2012, 17:51
Ale najważniejsze, ze chce w Wisełce pracować, dla jej dobra i sukcesu, swoją przecież znaną twarzą będzie pomagał i działał na rzecz Wisły, a nie jak co poniektórzy...
Odpowiedz cytując