Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25110
Stary 24.02.2012, 16:34
jest gdzies w Krakowie albo czy w ogole istnieje skup butelek? chodzi mi o butelki 0.66


Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!

"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Odpowiedz cytując