Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Dzordzu
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
6193
24.02.2012, 16:21
Dokładnie. Chodzi mi tylko i wyłącznie o te reżimy.. Bo z tego co pamietam to z tego poradnika były swietne
Chyba ze macie coś do polecenia godnego uwagi ;> Albo nie tyle reżimy co ustawienia dla danych pozycji.. ;>
Ostatnio edytowane przez Dzordzu : 24.02.2012 o godz. 19:56.
Dzordzu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzordzu
Znajdź inne posty napisane przez Dzordzu