|
Jeszcze kilka tygodni temu trener Moskal był świetny a większość pisała tutaj "Nie rusz Kazika...", jeden mecz nie wyszedł i okazuje się , że eeeee Moskal to nie jest dobry materiał na trenera .Bierzmy Probierza który czmychnie za granicę jak tylko dostanie lepszą ofertę .Wisła wstydu nie przyniosła , mogła awansować a nawet powinna bo był lepsza ale cóż , taka jest piłka nożna.
|