Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 24.02.2012, 15:50
Wisła ma dobrego napastnika, tylko że grzeje ławę. W ogóle nie przekonuje mnie Genkov, wczoraj był parodią napastnika. Jak dostawał piłkę po ziemi to w 90% sytuacji oddawał ją do najbliższego zawodnika. Głową jakoś rewelacyjnie też sobie wczoraj nie radził.
Odpowiedz cytując