Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10993
Stary 24.02.2012, 15:04
Błędem było trzymanie Bitona na ławce facet w 12 meczach w których strzelał bramki az w 10 zaczynał w pierwszym składzie+z amiką wszedł już w 10 min, to pokazuje,że Biton jest przydatny gdy gra od początku i ma czas wejść w mecz a Moskal wpuszcza go na końcówki i oczekuje zbawienia.
W takim meczu mógł zrobić więcej niz Genkov bo ma strzał z dystansu a Genkov król szesnastki.

Kirm bardziej zawalił w pierwszym meczu w doliczonym czasie na 2-1 zamiast strzelać to podawał a miał miejsce i był bez opieki.
Wczorajszy mecz pokazał,że bez Małeckiego z takimi skrzydłowymi jesteśmy w dupie ,Iliev dobry ale co z tego skoro sił ma na 60-70 minut,Kirm kiepski skrzydłowy a Maor rzucony na skrzydło nie zaszalał-lepiej wygląda w środku niz przylepiony do skrzydła.

Brakowało mi stałych fragmentów gry Melikson Iliev powinni szukać więcej fauli w okolicach pola karego+rzuty różne i tak od 80 minuty mogli zaryzykować gry na tzw afere skoro Standard tak dobrze bronil to mogli wysłać 5-6 w pole karne i wrzucać piłki ,mecze ligowe Standardu pokazały,że gubią się w takich sytuacjach.
Ostatnio edytowane przez Romuald : 24.02.2012 o godz. 15:08.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując