Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3080
Stary 24.02.2012, 14:48
z tego co pamiętam to ten współczynnik dla nas to ok 45% wynagrodzenia do budżetu co sugerowałoby że te kontrakty u nas wcale nie są wysokie
Odpowiedz cytując