Marszałek napisał(a):

A do Kirma pretensji nie mam, wystrzelał się na całą rundę w Lubinie. Więcej się nie wyciśnie z niego.
|
kolejna racja - ja i tak byłem w szoku że on tamto trafił - 2 razy prosto kopnąć w piłkę w 2 kolejnych meczach.Mission Impossible dla tego grajcara
