Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10986
Stary 24.02.2012, 14:42
http://www.youtube.com/watch?v=xCMAv7OEcWI&feature=fvsr

Na otarcie łez

Fajnie dobrana muzyka i łezka się w oku kręci - bo to nie tylko o europejskie puchary chodzi
Dopóki Boguś nie wyda w okienku 5 mln ojro to ciezko marzyc o sukcesach w europie. Teraz to dla nas ladna przygoda, dodatkowy przychod - gdyby zainwestowac moglby byc sposob na staly dochod.

Wszyscy na Korone, zdzieramy gardla i walczmy o Naszą Wisłe, nasz krakowski futbol i powiedzmy w koncu jasno - Panie Prezesie, nie ma pieniedzy na transfery, to nie ma wynikow. A u nas jak nie ma wynikow to sie zwalnia trenerów, a powinno sie zacząć od tego, że po prostu nie ma kim grać.
Chcesz sukcesów w LM, LE - zainwestuj. Nie chcesz - to nam nie rób nadziei reklamowaniem 30paroletnich pilkarzy z Holandii czy innych czarnych krajów.
To nie wina Kazia, to nie wina Nuneza, to nie wina Czekaja. To, że odpadliśmy to wina polityki transferowej i tyle. I naprawdę - jeżeli nie zdobędziemy MP a bedzie ciezko, to chcialbym zeby Polonia wygrala - moze by nasz awansujący w liscie najbogatszych prezes przejrzał na oczy, że wykladasz kase=masz wyniki.
Odpowiedz cytując