Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25108
Stary 24.02.2012, 14:10
Nie wiecie czy T-mobile wycofał opcję chatu na swojej stronie ? Nie tak dawno rozmawiałem na chacie z konsultantem a teraz widzę tylko opcję meilową albo telefoniczną. Coś się pozmieniało ? Czy źle szukam ?
Odpowiedz cytując