Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10981
Stary 24.02.2012, 14:10
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o drugie zółtko, absurdalne. Jeszcze rozumiem jakby goście w tej sytuacji grali z klepy ale zawodnik z Liege chwile biegł po oddaniu piłki i dopiero wpadał na Nuneza. W Anglii ,Hiszpanii czegoś takiego nie gwiżdżą. Co do pierwszej kartki, to zgoda ale czerwień dla gościa z Liege. Bo o ile Nunez w ferworze walki walnął rywala,to ten oddał mu z premedytacją. Nawet jak zagranie Nuneza zakwalifikuje się za celowe to było ona w walce, natomiast to co zrobił ten "jobsen coś tam" to czerwień.

Nie wiem co żeście się tak uparli na Nuneza. Tak się teraz gra na świecie,aktorstwo i kunktatorstwo. No ale Wy wszyscy święci i inni mogą strugać wariatów i sztukę aktorską uprawiać, ale nie Nunez. On gra w typowo włoski sposób. Znakomity. A Cantoro to swego czasu co robił?I jaką to dawało przewagę ! Nunez jest dobrym grajkiem, na tyle dobrym ,że nas na niego nie stać.
Z chęcią bym zobaczył ten faul na drugą żółtą kartkę jeszcze raz, bo wczoraj to mi wyglądało na ewidentne żółtko. Nunez wykonał ruch w kierunku biegnącego zawodnika z zamiarem zablokowania go ciałem, tam nie było mowy o przypadku - ale byłem wczoraj lekko podchmielony więc mogłem źle ocenić (tak samo zresztą ocenili moi znajomi) . Dla mnie pozbycie się tego zawodnika (zresztą podobnie jak Diaza) to nie będzie żadne osłabienie dla Wisły. Mierny Argentyński aktorzyna, co bardziej do telenoweli pasuje niż do mistrza polski.
Odpowiedz cytując