Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 24.02.2012, 12:34
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
wczoraj jako tako była-w przodzie zero
dobra, dobra, bo Standard postawił sobie za cel nie stracić i nie zrobiliśmy ani sztycha przez 90 minut
specjalnie się nie angażowali, zagrali bardzo minimalistycznie, dali nam prowadzić grę...
Odpowiedz cytując