Chrisman napisał(a):

|
wczoraj jako tako była-w przodzie zero
|
dobra, dobra, bo Standard postawił sobie za cel nie stracić i nie zrobiliśmy ani sztycha przez 90 minut
specjalnie się nie angażowali, zagrali bardzo minimalistycznie, dali nam prowadzić grę...