Mamy dość mocny środek, ale niestety skrzydłowi słabi. Ani Kirm ani Iliev nie pokazują nic co by zasługiwało na grę w Wiśle.
niestety brak wzmocnien !!!!!! Kirm to bardzo slaby pilkarz o czym wiadomo od dawna....Iliev to typowy Dżoker na ostatnie 30 minut bo tylko na tyle m a sil ..... numerym z Malym sprawily ze nasza najwieksza bron z przymusu musi grac na prawym skrzydle przez co REZYSEREM gry musi byc Gargula ktory wczoraj po prostu nie istnial ..... wszyscy sie uczepili Genkova ...a co chlopak ma zrobic

przeciez to nie jest typowy lowca bramek tylko wysoki napstnik w sam raz pasujacy do gry dwoma napastnikami z drugim takim malym i szybkim ....jeszcze raz napisze : stracilismy juz lige ....przynajmniej mozna bylo uratowac sezon w Europie bo tak slabego przeciwnika nie bedziemy juz mieli nigdy ...to byl znak od Boga .. ten awans i ten przeciwnik na takim szczeblu ..... ale zostalo to wszystko spier....one poprzez chciwosc, centusiostwo, minimalizm i brak profesjonalizmu wsrod dzialacazy naszej druzyny ....ale tak to juz jest skoro klakierzy naszego wlasciciela przytakuja mu i zapewniaja go ze nic nie trzeba zmieniac zeby tylko utrzymac sie przy jego korycie kolejne pol roku ....... kolejny raz wyszlo zwykle zasciankowe frajerstwo ...i za to mi najbardziej wstyd