|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
#11

24.02.2012, 12:25
|
willow napisał(a): 
|
Marszałku => piłeczka chodzi, nie ma walenia na oślep, jest realizacja taktyki, właściwie wszystko cacy tylko....wyników nie ma. A chyba o to w piłce chodzi.
|
Bo nie mamy obrony...
|
|