Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10964
Stary 24.02.2012, 11:33
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
[B]Dziennikarz "La Meuse" uznał wybraną przez Jose Rigę taktykę za trafioną.Belgijskiego redaktora zdziwiła jednocześnie uporczywa gra Wisły środkiem pola. -
Taktyka dobra bo przeszli. Dlatego się broni. Mnie natomiast dziwi iż Wisła w dwu meczu przez większość część spotkania grając w 10 miała więcej sytuacji bramkowych. Łacznie pierwszy i drugi mecz. Rzecz jasna taktyka była żenująco naiwna, mówie o Belgach, wystarczyło aby w 90 minucie fartem poszło na 1-0 dla Wisły i byłby po ptakach. Tak naprawdę nic nie kontrolowali i poruszali się na bardzo grząskim gruncie. Wszak 1-0 wystarczyło Wiśle. No ale w przeciwnieństwie do zakompleksionych Polaków taki Belg potrafi zapomnieć o tym, że w przewadze grający Standard nie gniótł Wisły ale będzie pisał, że przeszli i taktyka była super hiper. A na ławie mają geniusza i stratego pierwszej wody.

Moskal zagrał bardzo rozsądnie i chwała mu za to. Sprawa awansu była otwarta nawet po wywaleniu Nuneza. Dobry mecz Wisła zagrała, cały czas go kontrolowała i zabezpieczała tyły. Bo gdybyśmy stracili gola w 10 minucie to byłoby pozamiatane a takcały czas byliśmy w grze. Zakompleksieni ignoranci będa zwalaniali Moskala i od najgorszych wyzywali Nuneza nie podając przy tym żadych racjonalnych przesłanek. W sumie to przykre, że co niektórzy sami na swoich walą kałem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując