Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
qbx126
Junior Member
Od: 07.2011
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
1930
24.02.2012, 11:23
Da rade ktos ogarnac link do sytuacji po meczu ze standardem, z Sergiejem w roli glownej?
Bo ten w Wisla TV juz zostal zablokowany przez FUCK-uefa. ;/
qbx126
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qbx126
Znajdź inne posty napisane przez qbx126