Wyświetl pojedynczy post
qbx126
Junior Member
 
Od: 07.2011
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 24.02.2012, 11:23
Da rade ktos ogarnac link do sytuacji po meczu ze standardem, z Sergiejem w roli glownej? Bo ten w Wisla TV juz zostal zablokowany przez FUCK-uefa. ;/
Odpowiedz cytując