Bronex napisał(a):

|
Celem ,z którego powinno się rozliczać Kazimierza Moskala na koniec sezonu powinno być miejsce pucharowe w lidze i ewentualnie zdobycie Pucharu Polski. Nie ma co śrubować nierealnych założeń i budować aspiracji jak się ma za mało atutów. Liga jest jaka jest. Legia /Ruch/Polonia/Śląsk Wrocław/nawet Lech tak łatwo skóry nie oddadzą. Konkurencja jest spora ,poziom dość wyrównany. My nie mamy póki co kim regularnie strzelać bramek, bo Biton jak widać nie gra. Genkov to bardziej się na defensywnego pomocnika teraz nadaje niż na "snajpera" (jak to brzmi ). W obronie zdarzają się nagminnie bardzo brzydkie farfocle. I nie myślmy ,że miejsce pucharowe na koniec sezonu to łatwy cel przy tej grze. Moim zdaniem jak tak dalej będzie to Wisła Kraków może być nawet niżej niż to szóste miejsce.
|
Zgadzam się w pełni. Liczę też, że Moskal będzie stawiał bardziej na polskich graczy. Oby Sobol szybko doszedł do siebie, bo żal patrzeć momentami na Nuneza. :(