Panowie, przesadnie dramatyzujecie - w lecie może przyjść lewy obrońca! No a jeśli sprzedamy Meliksona, to może jakichś grajków z wolnego transferu się uda sprowadzić! Nie siejcie defetyzmu, bo Wisła zarządzana jest mądrze, a Cupiał daje bardzo dużo pieniędzy, czego dowodem było zimowe okienko!
