|
Tu jest takie samo pierd... lenie jak w ogłoszeniach o pracę:
- przyjmę do pracy absolwenta z 15 letnim stażem, 5 certyfikatami i stażem w NASA.
Może sobie wbiją do głowy co poniektórzy że ŻADEN klub w Europie nie jest zainteresowany szkoleniem trenera dla Wisły Kraków ! Chcemy mieć dobrego trenera - to trzeba go sobie samemu wychować.
W innym temacie wszyscy piszą o wychowankach żeby nie kupować zza granicy itp.
Zacznijcie pisać to samo w tym temacie - żeby nie sprowadzać przepłaconych trenerów, którzy 10 lat temu doszli do półfinału LM bo padał deszcz, świeciło słońce i w ogóle to był przypadek.
Zacznijcie pisać o kształceniu nie tylko piłkarzy ale też pracowników wyższego szczebla - wychowajmy sobie trenera, kierownika drużyny, dyrektora sportowego itp itd.
Dosłownie jak rzep psiego ogona. Moskal pokazał w ostatnich miesiącach większe jaj niż jego 3 poprzedników razem wziętych.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|