borys napisał(a):

|
Otóż to, czyli sytuacja kiedy nie ma juz kogo sprzedawac zeby egzystowac. (i brak nastepcow)
|
O tym że jesteśmy w dupie piszę już od roku. Jeżeli Cupiał nie rozpocznie przesyłu gotówki w druga stronę niż to się zwykle odbywa, to czeka nas gigantyczny kryzys sportowy. Bo tylko idiota uwierzy, że za darmo zastąpimy dziewięciu zawodników takimi o choćby zbliżonych umiejętnościach. A przecież mamy za słaby skład...
Jest to pokłosie debilnej polityki Basałaja. Pieniądze, które ten dyletant rozpieprzył w swoim pierwszym okienku transferowym teraz upominają się o siebie. A raczej ich brak.
Wypożyczyliśmy masę szrotu, nikogo z nich później nie kupiliśmy (Chavez nie był wypożyczony), do tego zalegają nam w kadrze Bunozy i Pajlicie. Polityka "szybkich dealów" najprawdopodobniej skończy się katastrofą dla klubu i największą zapaścią od momentu przyjścia Cupiała.