Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
Od: 04.2011
Offline
#
10954
24.02.2012, 10:52
Szacunek dla Pareiki, ma jaja. Mimo, że odpadliśmy - widać było, że chłopakom zależy, że to drużyna i odpadnięcie ich zwyczajnie w....ia. Chociaż to dobrze rokuje...
Matijas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matijas
Znajdź inne posty napisane przez Matijas