Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10954
Stary 24.02.2012, 10:52
Szacunek dla Pareiki, ma jaja. Mimo, że odpadliśmy - widać było, że chłopakom zależy, że to drużyna i odpadnięcie ich zwyczajnie w....ia. Chociaż to dobrze rokuje...
Odpowiedz cytując