Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 24.02.2012, 10:45
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powodem braku zwycięstwa była podobnie jak w meczu z APOEL-em źle dobrana taktyka, znów wyszliśmy z nastawieniem bronimy się a spróbujemy zaatakować bliżej końca i może się uda, nie o to chodziło. Troszke wcześniej można było wpuścić Bitona, najlepiej odrazu po przerwie a najpóźniej ok 60 min Jirsaka za Wilka.
Tylko, że w Nikozji do 30 minuty ta taktyka była w miarę zrozumiała.

Wczoraj wynik 0:0 nic nam nie dawał i czekanie na 2 połowę było trochę smieszne. Kazik twierdzi, że chciał ściągnąć Nuneza i wprowadzić ofensywnego Kirma albo Bitona. OK tylko biorąc pod uwagę grę Nuneza w I połowie i jego zachowanie przy 1 zółtku to nie trzeba było być wróżbitą, aby przewidzieć że Nunez wyleci z boiska. Trzeba było go zmienić po 1 połowie - tym bardziej, że grał k..ę.

Wkurza mnie to, że Standard okazał się w tym momencie cienkim przeciwnikiem, a my nie daliśmy mu rady!!!!!!!!!!!!!!! Praktycznie dwumecz załatwił nam nasz Argentyńczyk - jeden mecz (90 minut) gralismy w osłabieniu.
De facto w Liege patrząc na grę Nuneza w I połowie meczu graliśmy w 10-kę, Standard wiedząc, że jest osłabiony i bojąc się Meliksona wystawił praktycznie zasieki w środku - na prawej pomocy grał obrońca, który miał zatrzymać Meliksona - ten co starł się z Kazkiem.
Niestety pozostał spory niedosyt po tym dwumeczu i istnieje obawa czy to się nie przełoży na grę zespołu w lidze.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując