Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10953
Stary 24.02.2012, 10:42
[QUOTE=Vashut;1222903]
thechris napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Wilk gra na poziomie Korony a nie klubu z aspiracjami jakie ma Wisła więc ...jaka Bundesliga

człowieku, co Ty wygadujesz? rozumiem ze chcesz być oryginalny na tym forum ale bez przesady.. to na jakim gra wg ciebie Nunez, Kirm,Genkov, Garguła?
Wilk to jeen z najlepszych piłkarzy w tej Wiśle
Owszem, niestety muszę się zgodzić... I właśnie dlatego mamy tyle samo punktów co Korona.
Odpowiedz cytując