Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline
#
10953
24.02.2012, 10:42
[QUOTE=Vashut;1222903]
thechris
napisał(a):
Moim zdaniem Wilk gra na poziomie Korony a nie klubu z aspiracjami jakie ma Wisła
więc ...jaka Bundesliga
człowieku, co Ty wygadujesz
? rozumiem ze chcesz być oryginalny na tym forum ale bez przesady.. to na jakim gra wg ciebie Nunez, Kirm,Genkov, Garguła?
Wilk to jeen z najlepszych piłkarzy w tej Wiśle
Owszem, niestety muszę się zgodzić... I właśnie dlatego mamy tyle samo punktów co Korona.
thechris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thechris
Znajdź inne posty napisane przez thechris