Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10949
Stary 24.02.2012, 10:10
willow napisał(a):Wyświetl post
Piłka nożna jest grą wyników, za styl punktów się nie przyznaje.
Odpadliśmy, nie oddając ani jednego celnego strzału na bramkę z drużyną, w której brakowało kilku podstawowych zawodników i która grała kichę. Bo Standard grał kichę.
Nie interesuje mnie, czy wygrał grupę i ile bramek nastrzelał. Liczy się tu i teraz, a Standard tu i teraz był bez formy.
Jeśli dla Ciebie to jest powód do zadowolenia - nie mam pytań.

P.S. A propo`s tego awansu do 1/16... przypomnij sobie, w jakich okolicznościach nam się to udało.
Piłka nożna jest grą wyników. W taki sposób awansowaliśmy. Jak sam zauważyłeś na początku
Odpowiedz cytując