Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10948
Stary 24.02.2012, 10:09
Kaan napisał(a):Wyświetl post
@willow
Pierd..licie Hipolicie. Wszystko to jest gdybanie.



A moze to Wisła grała tak dobrze że nie pozowliła sobie jej odbierac?



Gdyby zagrał bardziej ofensywnie... wtedy bardziej odkryłby się i może coś by dla nas wpadło.



Zagraliśmy jak równy z równym na poziomie 1/16 pucharów europejskich z druzyna, jak by ona nie była, ale która wygrała grupę i nastrzelała kupe bramek tracac znikomą ilośc.
Weź pod uwagę że nasza Wisła gra w buraczanej lidze i bardzo od jej poziomu nie odstaje.



Chyba wszyscy tak twierdzą.

Piłka nożna jest grą wyników, za styl punktów się nie przyznaje.
Odpadliśmy, nie oddając ani jednego celnego strzału na bramkę z drużyną, w której brakowało kilku podstawowych zawodników i która grała kichę. Bo Standard grał kichę.
Nie interesuje mnie, czy wygrał grupę i ile bramek nastrzelał. Liczy się tu i teraz, a Standard tu i teraz był bez formy.
Jeśli dla Ciebie to jest powód do zadowolenia - nie mam pytań.

P.S. A propo`s tego awansu do 1/16... przypomnij sobie, w jakich okolicznościach nam się to udało.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując