Kaan napisał(a):

@willow
Pierd..licie Hipolicie. Wszystko to jest gdybanie.
A moze to Wisła grała tak dobrze że nie pozowliła sobie jej odbierac?
Gdyby zagrał bardziej ofensywnie... wtedy bardziej odkryłby się i może coś by dla nas wpadło.
Zagraliśmy jak równy z równym na poziomie 1/16 pucharów europejskich z druzyna, jak by ona nie była, ale która wygrała grupę i nastrzelała kupe bramek tracac znikomą ilośc.
Weź pod uwagę że nasza Wisła gra w buraczanej lidze i bardzo od jej poziomu nie odstaje.
Chyba wszyscy tak twierdzą.
|
Piłka nożna jest grą wyników, za styl punktów się nie przyznaje.
Odpadliśmy, nie oddając ani jednego celnego strzału na bramkę z drużyną, w której brakowało kilku podstawowych zawodników i która grała kichę. Bo Standard grał kichę.
Nie interesuje mnie, czy wygrał grupę i ile bramek nastrzelał. Liczy się tu i teraz, a Standard tu i teraz był bez formy.
Jeśli dla Ciebie to jest powód do zadowolenia - nie mam pytań.
P.S. A propo`s tego awansu do 1/16... przypomnij sobie, w jakich okolicznościach nam się to udało.