|
Ludzie, ja z kolei uważam, że ten sezon trzeba odpuścić i budować przyszłość, bo jakiś "sukces" albo kwalifikacja będzie tylko argumentem o podwyżki dla większości grajków.
Trenera trzeba zostawić.
Nie wkurza Was to jak Bundes-Kołtoń non-stop się Kazka czepia?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|