|
Postawiłem wczoraj trochę kasy (Betsson) na Wisłe i Legie bo uważałem, że kiedyś trzeba przerwać to straszne fatum wyników, żenujących porażek, odpadania w sposób godny pożałowania. To nie było logiczne nawet, żeby co roku tak odpadać. Niestety, przeliczyłem się... odechciewa się już patrzeć na to, naprawde...
|