Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10945
Stary 24.02.2012, 09:45
@willow
Pierd..licie Hipolicie. Wszystko to jest gdybanie.

willow napisał(a):Wyświetl post
A widzieliście, że Standard przez długi czas wcale nie miał ochoty nam jej odbierać?
A moze to Wisła grała tak dobrze że nie pozowliła sobie jej odbierac?

willow napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Standard zagrał bardziej ofensywnie, a nie skupił się na destrukcji, nie jestem do końca pewien, czy by się nam udało zachować czyste konto...
Gdyby zagrał bardziej ofensywnie... wtedy bardziej odkryłby się i może coś by dla nas wpadło.

willow napisał(a):Wyświetl post
No to na czym to "dobrze" polega?
Na wymianie 2-3 podań? Ludzie, to my aż tak nisko zjechaliśmy z naszymi oczekiwaniami, że takie rzeczy uważamy za coś niesamowitego?
Zagraliśmy jak równy z równym na poziomie 1/16 pucharów europejskich z druzyna, jak by ona nie była, ale która wygrała grupę i nastrzelała kupe bramek tracac znikomą ilośc.
Weź pod uwagę że nasza Wisła gra w buraczanej lidze i bardzo od jej poziomu nie odstaje.

willow napisał(a):Wyświetl post
STANDARD BYŁ DO PRZEJŚCIA!
Chyba wszyscy tak twierdzą.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując