@willow
Pierd..licie Hipolicie. Wszystko to jest gdybanie.
willow napisał(a):

|
A widzieliście, że Standard przez długi czas wcale nie miał ochoty nam jej odbierać?
|
A moze to Wisła grała tak dobrze że nie pozowliła sobie jej odbierac?
willow napisał(a):

|
Gdyby Standard zagrał bardziej ofensywnie, a nie skupił się na destrukcji, nie jestem do końca pewien, czy by się nam udało zachować czyste konto...
|
Gdyby zagrał bardziej ofensywnie... wtedy bardziej odkryłby się i może coś by dla nas wpadło.
willow napisał(a):

No to na czym to "dobrze" polega?
Na wymianie 2-3 podań? Ludzie, to my aż tak nisko zjechaliśmy z naszymi oczekiwaniami, że takie rzeczy uważamy za coś niesamowitego?
|
Zagraliśmy jak równy z równym na poziomie 1/16 pucharów europejskich z druzyna, jak by ona nie była, ale która wygrała grupę i nastrzelała kupe bramek tracac znikomą ilośc.
Weź pod uwagę że nasza Wisła gra w buraczanej lidze i bardzo od jej poziomu nie odstaje.
willow napisał(a):

|
STANDARD BYŁ DO PRZEJŚCIA!
|
Chyba wszyscy tak twierdzą.