Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10942
Stary 24.02.2012, 09:22
[QUOTE=thechris;1222861] Moim zdaniem Wilk gra na poziomie Korony a nie klubu z aspiracjami jakie ma Wisła więc ...jaka Bundesliga

człowieku, co Ty wygadujesz? rozumiem ze chcesz być oryginalny na tym forum ale bez przesady.. to na jakim gra wg ciebie Nunez, Kirm,Genkov, Garguła?
Wilk to jeen z najlepszych piłkarzy w tej Wiśle
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując