Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 24.02.2012, 08:01
Stabilizacja, stabilizacja i jeszcze raz stabilizacja. Dla mnie było błędem zwolnienie Roberta, ale jak już się mleko rozlało to Moskal ma u mnie pełne poparcie. Wiecie co najbardziej szkodzi drużynie? Częsta zmiana trenera. A jeszcze jakby przyszedł Smuda to bym na pewno tego nie zaakceptował!
Odpowiedz cytując