|
Stabilizacja, stabilizacja i jeszcze raz stabilizacja. Dla mnie było błędem zwolnienie Roberta, ale jak już się mleko rozlało to Moskal ma u mnie pełne poparcie. Wiecie co najbardziej szkodzi drużynie? Częsta zmiana trenera. A jeszcze jakby przyszedł Smuda to bym na pewno tego nie zaakceptował!
|