Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10935
Stary 24.02.2012, 08:01
Dokładnie, nie ma co zbytnio narzekać, trzeba teraz trzymać mocno kciuki żeby obronić tytuł a jeśli nie to zakwalifikować się do pucharów nie powtózyć błędu Lecha z zeszłego sezonu, a powiedzcie mi czy zdobywca pucharu Polski w tym sezonie zaczyna gre w el LE od 3 rundy czy juz od drugiej ?
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując