Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.02.2012, 07:57
Moim zdaniem powodem braku zwycięstwa była podobnie jak w meczu z APOEL-em źle dobrana taktyka, znów wyszliśmy z nastawieniem bronimy się a spróbujemy zaatakować bliżej końca i może się uda, nie o to chodziło. Troszke wcześniej można było wpuścić Bitona, najlepiej odrazu po przerwie a najpóźniej ok 60 min Jirsaka za Wilka.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując