|
Moim zdaniem powodem braku zwycięstwa była podobnie jak w meczu z APOEL-em źle dobrana taktyka, znów wyszliśmy z nastawieniem bronimy się a spróbujemy zaatakować bliżej końca i może się uda, nie o to chodziło. Troszke wcześniej można było wpuścić Bitona, najlepiej odrazu po przerwie a najpóźniej ok 60 min Jirsaka za Wilka.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|