Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 24.02.2012, 07:50
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ciężko dyskutować ze ślepym na temat kolorów dlatego nie ma sensu nadwyrężać palców, są ludzie uparci jak osły i tego nic nie zmieni. Powiesz mu: sprzęt jest NOWY, z polskiej dystrybucji, a ten nie widząc i nie wiedząc o czym mówi bedzie się upierał nad swoim wymysłem (codzienność), "a proszę pana bo jak rozjaśnie na full monitor to tam w lewym rogu na zdjęciu widać białą plamkę, no i jak zoom zrobię na 300% to też, więc wnioskuję że to używka" :]

Gołym okiem widać, że gra jest inna i przybrała na jakości.(oceniając kilka spotkań rozegranych pod wodzą Kazka, a co będzie w przyszłości zobaczymy).
No własnie mnie to zaskakuje, bo nawet moja dziewczyna która czasami ze mną mecz obejrzy i raczej się piłka nie interesuje stwierdziła, że grają ładniej dla oko i ciekawiej i w ogóle można to oglądac. Teraz tylko trzeba odblokowac napastników.
Odpowiedz cytując