|
@anthony09 Nie przesadzajmy, lepiej w lecie nie sprzedawac najlepszych, a na miejsca konczacych sie kontraktow zdobyc przynajmniej jednego "Meliksona" wiecej i bedzie progres.
Najwazniejsze jest aby Stan przedluzyl kontrakt, dostal troszku euro na zawosnikow i nastepny sezon to Puchar Europy, kolejny awans z grupy a pozniej kolejna i mam nadzieje udana walka o LM
|