Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3060
Stary 24.02.2012, 02:27
@anthony09 Nie przesadzajmy, lepiej w lecie nie sprzedawac najlepszych, a na miejsca konczacych sie kontraktow zdobyc przynajmniej jednego "Meliksona" wiecej i bedzie progres.

Najwazniejsze jest aby Stan przedluzyl kontrakt, dostal troszku euro na zawosnikow i nastepny sezon to Puchar Europy, kolejny awans z grupy a pozniej kolejna i mam nadzieje udana walka o LM
Odpowiedz cytując