Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10930
Stary 24.02.2012, 01:50
Ktoś tu mówi ,że Standard zagrał beznadziejnie...
Częściowo owszem(zwłaszcza w środkowych strefach i z przodu) ,ale Belgowie tak dobrze ustawiali i bronili ,że trudno było się przebić Wiśle
Podwajanie , potrajanie ciągły pressing to niestety wystarczające środki na naszych grajków.
I Niestety też dobrze odrobili lekcję po ostatnim meczu w Krakowie.
Odpowiedz cytując